Zabiegi na twarz i ciało

   
 

Zabiegi na twarz

 Zabiegi na twarz wykonujemy na najlepszych kosmetykach obecnych na rynku m.in. Repechage, która jest amerykańską marką naturalnych kosmetyków bardzo cenioną nie tylko w świecie SPA ale także przez gwiazdy Hollywood. Kolejną znakomitą marką w naszym gabinecie jest marka Jean d’Arcel posiadająca najwyższej jakości kosmetyki i zestawy zabiegowe. Dzięki wysokiej jakości preparatów i profesjonalnemu podejściu każda skóra znajdzie u nas ukojenie i pomoc. Dodatkowo do każdego niemal zabiegu można dołączyć peeling kawitacyjny i/lub sonoforezę które wzmocnią efekt terapeutyczny zabiegu.

Repechage:

Jean d’Arcel:

Manualne oczyszczanie twarzy

Peeling kawitacyjny

Sonoforeza

Pozostałe zabiegi

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało to relaks ukojenie, ale nie tylko! To również solidna dawka ujędrnienia i odżywienia skóry. Cellulit? Brak jędrności i sprężystości? Ze wszystkim sobie poradzimy. Każdy z nas zasługuje na chwilę relaksu podczas masażu ciała, przy dźwiękach muzyki i ciepłej atmosferze świec.

Zabiegi dermomassagerem i liposukcją ultradźwiękową sprawią, że pozbędziesz się tzw. skórki pomarańczowej i z dumą pokażesz swoje ciało na plaży w bikini!