Repechage

                    repechage

Repêchage jest jedną z nielicznych firm kosmetycznych, która wytwarza produkty w Stanach Zjednoczonych. W Secaucus w stanie New Jersey zlokalizowana jest główna siedziba firmy o powierzchni ponad 15 000 m2, w której znajdują się najnowocześniejsze obiekty produkcyjne, laboratorium badawczo-rozwojowe, akademia edukacji i szkoleń oraz dział sprzedaży i marketingu.

PIĘKNO Z MORZA

Firma Repêchage jako pionier zabiegów i kosmetyków z użyciem alg morskich, stworzyła pełną gamę odżywczych produktów do pielęgnacji skóry, które wykorzystuje się w najbardziej ekskluzywnych SPA na całym świecie. Z zabiegów i kosmetyków do pielęgnacji domowej korzystają amerykańskie sławy. Marka często pojawia się w prasie typu: Vouge, Cosmopolitan, Glamour i w wielu innych znanych tytułach. ,

Skrupulatnie dobrane algi morskie zapewniają dobroczynne działanie przy różnych schorzeniach i stanach skóry odpowiadając jej potrzebom. Bogata mieszanka witamin, minerałów, mikroelementów, aminokwasów i przeciwutleniaczy czyni algi doskonałym składnikiem odnowy skóry, oczyszczenia z toksyn, dotlenienia, przywracania równowagi, nawilżania i przeciwdziałania procesom starzenia się.