Vita Cura 5phase Firming Facial

Odmładzający zabieg na twarz

Odmładzający zabieg na twarz Repechage Vita Cura® to zabieg o natychmiastowym działaniu. Stworzony specjalnie, aby pobudzać, napinać i ujędrniać dojrzałą skórę. Mikropeeling enzymatyczny pomaga odsłonić cerę pełną energii!

Dwa masaże, a następnie chłodząca maska spirulinowa zawierająca pentapeptyd o potwierdzonym klinicznie działaniu ujędrnia i wygładza skórę. Serum Vita Cura® Opti Lift Serum zapewnia natychmiastowe i widoczne rezultaty. Zabieg pomaga zachować elastyczność skóry, dotlenia oraz stymuluje odnowę komórek na długi czas.

Program Vita Cura® Anti-aging został stworzony na bazie opatentowanych składników zapobiegających starzeniu się skóry. Biomimetyczny peptyd morski wysyła impulsy do skóry stymuluje syntezę kolagenu. Fitoestrogeny z koniczyny łąkowej zapobiegają ścieńczeniu się skóry, a enzymy z bakterii Thermophyllus chronią DNA fibroblastów i przywracają ich aktywność do produkcji kolagenu. Biopolimer 3D ze słodkich migdałów daje natychmiastowy lift. Ekstrakty z herbat, Ginko Biloba, Ulwy sałatowej i kasztanowca stymulują mikrokrążenie w skórze, pozostawiając ją promienną i odświeżoną.

Czas: 50-60min.

Cena: 180,o0zł

 

odmładzajacy zabieg na twarz

 

 

 

 

 

 

 

 

odmładzający zabieg na twarz