Hydra 4® Red-Out™ Facial

Zabieg na naczynka

Repechage przedstawia… Hydra 4® Red-Out™ Treatment
Ocean ukojenia.

Zabieg łagodzący dla cery nadreaktywnej, z trądzikiem różowatym bogaty w mikro-srebro i antyoksydanty

zabieg na naczynka zabiegi dla cery naczynkowej skuteczny zabieg dla cery naczynkowej
Objawy nadwrażliwości skóry i trądziku różowatego to: rumień (flushing- przejściowe zaczerwienienie), rozszerzenie naczyń, obrzęk, pieczenie i suchość skóry. Osoby cierpiące na trądzik różowaty mogą mieć grudki lub krosty i przemijający rumień, nie tylko trwałe zaczerwienienie i obrzęk tkanek twarzy dlatego zabieg na naczynka jest im tak potrzebny.
Istnieje wiele przyczyn, które warunkują wystąpienie trądziku różowatego, jednym z najbardziej szkodliwych dla skóry są wolne rodniki. Najczęstszymi z nich są reaktywne formy tlenu (ROS). Atakują one makromolekuły, takie jak lipidy, białka błony komórkowej i DNA, co może doprowadzić do zaburzeń zdrowia skóry.¹
Algi są jednym z najbogatszych naturalnych źródeł antyoksydantów. Zawarte w nich związki neutralizują wolne rodniki, takie jak: phlorotannins, siarczany polisacharydów,
fukosterol i fukoksantyna.¹ Antyoksydanty działają przeciwzapalnie, posiadają właściwości chelatujące i ochraniają komórki przed stresem oksydacyjnym.

Każdego dnia skóra narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Zabieg na naczynka łagodzący Repêchage Hydra 4® Red-Out™ dla cery nadreaktywnej, z trądzikiem różowatym bogaty w mikro-srebro i antyoksydanty wykorzystuje najnowsze badania dotyczące łagodzenia skóry. Zabieg został zaprojektowany by ukoić stany skóry, takie jak trądzik różowaty, stan chronicznego zapalenia i podrażnia skóry. Badania wykazały, że trądzik różowaty jest wywołany przez mikroorganizmy, które ingerują w naturalną mikroflorę obecną na skórze. Mikro-srebro to ważny składnik przeciwbakteryjny, który znajduje się we wszystkich produktach linii Red-Out ™. W połączeniu z bogatą mieszanką witamin, składników mineralnych, pierwiastków śladowych, aminokwasów i przeciwutleniaczy z ekologicznych alg morskich kosmetyki i zabiegi Repêchage® gwarantują efekt zdrowej i pięknej skóry.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu a cała seria gwarantuje długotrwałe działanie i utrzymanie efektu! Dodatkowo jako pielęgnację domową proponowane jest Repechage Hydra4 c-serum.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację i dobór odpowiedniego planu działania dla tak wymagającej skóry jaką jest cera naczynkowa.

Czas: 60min.

Cena: 250,00zł

zabieg na naczynka skuteczny zabieg na naczynka cera naczynkowa