Power Cell summer treatment – lifting i regeneracja

Lifting i regeneracja

Lifting i regeneracja Jean d’Arcel. Intensywna terapia z efektem liftingu. Relaks i pielęgnacja w 7 przyjemnych krokach.  Nowa terapia zapewnia kompleksową kurację przeciw starzeniu się skóry dzięki stymulacji komórek skóry. Zabieg ma na celu głównie regenerację skóry oraz poprawę jej napięcia. Odnowa komórek, ich rozwój i metabolizm opiera się o duże zapotrzebowanie na energię, wilgotność i impulsy stymulacyjne. Dzięki temu zapobiega się występowaniu zmęczenia, utracie energii i optycznym deficytom.

Wybrane substancje czynne, na których opiera się terapia sprzyja przyspieszeniu procesów enzymatycznych i biologicznych wewnątrz oraz na zewnątrz komórek skóry dzięki temu można uzyskać szybkie efekty terapeutyczne.

Do zabiegu używamy wyrafinowanego peelingu dla wszystkich typów skóry z pudrem szafirowym. Peeling wykonywany jest za pomocą specjalnie do tego celu przeznaczonego urządzenia.

Matrycowa maseczka jest balsamem dla podrażnionej, zestresowanej i przesuszonej skóry. Działa jednocześnie orzeźwiająco i odprężająco. Stymuluje regenerację skóry, zapobiega szkodliwym działaniom środowiska zewnętrznego, a także chroni skórę przed jej przedwczesnym starzeniem. W efekcie następuje redukcja zmarszczek i linii, znika uczucie zmęczenia, a skóra jest naprężona. Pozytywnie wpływa na napięcie owalu twarzy.

Czas: 60min.

Cena: 140,00zł

Lifting i regeneracja odbudowa skóry