Harmony-Energy Treatment

Odżywczy zabieg na twarz

Błogi i rozgrzewający zabieg z aromaterapią

Harmonijny rytuał idealny na jesienno-zimowo-wiosenno rozgrzanie, relaks i uzupełnienie substancji odżywczych w skórze. Zabieg obejmuje kompleksową terapię twarzy, szyi dekoltu oraz pielęgnację dłoni.

Zabieg łączy elementy ciepła i wonne zapachy z intensywną pielęgnacją i zapewnia całkowite odprężenie.

Nie tylko przebywanie na zmianę w zimnym, wilgotnym lub suchym powietrzu powstającym w ogrzewanych pomieszczeniach, ale także brak tlenu i nawilżenia powoduje, że cera staje się blada, szorstka i nadwrażliwa. Tym problemom należy szybko stawić czoła jeszcze zanim staną się widoczne.

Mikrokrążenie w skórze powoduje, że komórki otrzymują odpowiednią ilość tlenu, a szkodliwe substancje są z niej sprawnie usuwane. Jeżeli mikrokrążenie jest zakłócone odnowa komórek ulega spowolnieniu. W rezultacie skóra traci gładkość i matowieje, cera przybiera zmęczony i apatyczny wygląd. W zimie objawy te występują częściej, zatem skorzystaj z Harmony Treatment, aby przywrócić prawidłowe mikrokrążenie skórze.

Masaż ciepłymi muszlami kauri dodatkowo wspomaga działanie zabiegu oraz intensyfikuje doznania.

Cudowne warianty zapachowe mają właściwości terapeutyczne, pieszczą zmysły i pozytywnie nastrajają na jesień i zimę. Aromaty takie jak pomarańcza, imbir, kardamon, kakao i wanilia ułożone w różnych kompozycjach zapachowych dodają produktom tajemniczości i pozwalają na pełen relaks przy okazji kompleksowej pielęgnacji skóry.

Czas: 60min.

Cena: 170,00zł

nawilżenie skóry nawilżanie skóry zabieg nawilżający odżywczy zabieg na twarz