Kostka Arkady

Kostka Arkady

Kostka Arkady to innowacyjne rozwiązanie problemów wrastających, wkręcających się, zniekształconych, zdeformowanych itp. paznokci przede wszystkim stóp, ale także może być stosowane do problemów z paznokciami dłoni.

Czym jest Metoda Arkady?

 Zabieg wykonywany Metodą Arkady, jako jedyny z dostępnych na rynku, pozwala w większości przypadków na pozbycie się problemu wrastających paznokci w ciągu jednej wizyty. Nie bez znaczenia jest również to jak długo paznokcie wrastały. W niektórych przypadkach po wykonaniu zabiegu niezbędne są okresowe wizyty kontrolne (powtarzane co dwa do czterech tygodni). W tym czasie może zaistnieć potrzeba wykonania niewielkiego zabiegu korekcyjnego.

Korekcja wrastającego paznokcia Metodą Arkady przynosi natychmiastową ulgę połączoną z nadaniem zdrowego wyglądu płytce paznokcia. Dodatkowym atutem tej metody leczenia jest efekt estetyczny. W przypadku kobiet, w większości wykonanych rekonstrukcji oraz paznokcia możliwe jest jego malowanie lub zdobienie.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Metoda Arkady zalecana jest ona wszystkim, których dotyczy problem z paznokciami. Często stosuje się ją jako alternatywę zabiegów chirurgicznych lub po wykonaniu innych zabiegów, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Korekcja metodą Arkady nie jest zalecana tylko w przypadku zmian nowotworowych lub w sytuacji zaniku płytki paznokcia.

Jak długo trwa zabieg?

Podstawowy zabieg trwa od 30 do 45 min, a czas jego trwania uzależniony jest od stopnia komplikacji danego przypadku. Okres leczenia zależy m.in. od stopnia deformacji płytki paznokciowej i rodzaju wykonywanych wcześniej zabiegów.

Jaki jest czas terapii?

W przeważającej większości przypadków już jedna wizyta przynosi pożądany i trwały efekt. Czasem konieczna jest comiesięczna kontrola, która umożliwia wykonanie ewentualnych minimalnych ruchów korygujących i ukształtowanie płytki do momentu uzyskania oczekiwanych rezultatów. Liczba wikostka arkady wrastające paznokcie wkręcające się poznokcie najlepszy sposób na wrastające paznokciezyt kontrolnych jest uzależniona od rodzaju płytki i zmian towarzyszących wrastaniu. Zabieg Kostką Arkady jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta, nawet w przypadku występowania neuropatii i grzybicy.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje przed zabiegiem, odpowiedmy na wszelkie nękające pytania i zobrazujemy zabieg.

Czas: 30-60min.

Cena: 300-350,00zł

 

Efekty terapii:

kostka arkady wrastające paznokcie wkręcające się paznokcie najlepszy sposób na wrastające paznokcie