Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg specjalistyczny, polegający na zastosowaniu serii drobnych nakłuć na skórze, najczęściej twarzy, szyi i dekoltu, gdzie wprowadza się odpowiedni preparat na bazie kwasu hialuronowego, aminokwasów, witamin, nukleotydów i innych.

Jest to niechirurgiczna metoda pozwalająca na wprowadzenie zmian udoskonalających wygląd i dostarczająca skórze substancji leczniczych.

 Składa się z serii kilku zabiegów,  przeprowadzanych w określonych odstępach czasu.

Zalety mezoterapii są liczne. Jej stosowanie poprawia kondycję skóry, regeneruje ją i odżywia, a co za tym idzie – odmładza. Ponadto mezoterapia igłowa likwiduje niewielkie zmarszczki, nawilża i wyrównuje koloryt skóry, która staje się mniej wiotka i rozświetlona.

Każdy może dobrać zabieg według swoich potrzeb – aby poprawić stan swojej skóry, zapobiegać powstawaniu zmarszczek, zmniejszyć problemy związane z cerą  lub zapobiec wypadaniu włosów. 

Taka kuracja to doskonałe rozwiązanie wielu problemów, jakimi zajmuje się medycyna estetyczna. Dzięki zabiegom działamy nie tylko objawowo, ale również profilaktycznie.  Efekt mezoterapii jest widoczny już po pierwszym zabiegu.

Mezoterapia igłowa kosmetologia estetyczna zabiegi odmładzające