MCCM – Mesosystem

Mezoterapia igłowa z zastosowaniem ampułek MCCM Mesosystem, wysoka jakość produktów potwierdzona jest licznymi certyfikatami. Do mezoterapii igłowej koktajle dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeb. Wykorzystuje się między innymi:

DMAE 3% Dimetyloaminoetanol to naturalny czynnik liftingujący. Zwiększa wydzielanie acetylocholiny, przez co pobudza włókna mięśniowe. Przyczynia się do utrzymania długotrwałego efektu liftingu i ujędrnienia skóry – zwiększa napięcie mięśniowe oraz przeciwdziała wiotczeniu skóry.

Witamina C (kwas askorbinowy) – wykazuje silne działanie antyoksydacyjne (chroni przed szkodliwym wpływem promieniowania UV i wolnych rodników, zapobiega utlenianiu) oraz stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanów (regeneruje skórę). Oprócz właściwości antyoksydacyjnych i rewitalizujących, działa również uszczelniająco i wzmacniająco na ściany naczyń krwionośnych. Witamina C wykazuje również działanie rozświetlające, redukuje drobne zmarszczki, a także skutecznie przywraca skórze blask, poprawiając jej elastyczność.

Witamina A zapewnia miękkość i blask skóry, zmniejsza drobniejsze zmarszczki. Zalecana także dla skóry tłustej. Pomaga w produkcji kolagenu, substancji odpowiedzialnych za jędrność skóry. Zapobiega starzeniu się skóry, ponieważ pomaga w odnowie komórek i chroni skórę przed wolnymi rodnikami.

Venolaureth 0,5% – odpowiedni do każdego rodzaju skóry, zwłaszcza naczyniowej, trądziku różowatego i wrażliwej. Wykazuje silne działanie nawilżające, obkurcza naczynia.

 

Czas: 60min.

Cena: od 160,00zł znieczulenie do zabiegu 25,00zł

mccm