Mezoterapia igłowa ciała

Mezoterapia igłowa na ciało ukierunkowana jest na walkę z lokalnymi otłuszczeniami, cellulitem i rozstępami. Najlepsze efekty osiąga się po serii zabiegów (5-7 zabiegów co 7 dni), a następnie zabiegi przypominające. Najczęstsze obszary zabiegowe to: brzuch, boczki, pośladki i uda. Preparaty wykorzystywane do mezoterapii:

Krzemionka organiczna znana jest ze swoich właściwości regenerujących tkankę łączną. Stanowi jej strukturalny budulec. Wchodzi w skład elastyny, kolagenu, proteoglikanów i glikoprotein strukturalnych. Na poziomie tkankowym indukuje proliferację (podziały) fibroblastów i sprzyja regeneracji włókien elastynowych i kolagenowych. Jest związkiem najczęściej stosowanym w mezoterapii (zapobieganie starzeniu się skóry, poprawia jej jędrności i elastyczności, cellulit, wypadanie włosów).

L-karnityna – jest niezbędna w procesie lipolizy. Ułatwia procesy metaboliczne nagromadzonego tłuszczu. Sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Wyciąg z karczocha jest szczególnie zalecany w zabiegach anty-cellulitowych i do redukcji miejscowo nagromadzonego tłuszczu. Przyspiesza proces drenażu limfatycznego. Działanie odtoksyczniająco.

Cellestabyl zawiera: Pirydoksynę, adenozynotrójfosforan sodu. Rozpuszcza tłuszcze trudne do usunięcia. Stymuluje degradację i usuwanie tkanki tłuszczowej. Powoduje wzrost przepuszczalności błon komórkowych, sprzyjając usunięciu lipidów.

Kofeina pobudza przemianę tłuszczu w tkance adipocytów, redukując nacisk na naczynia krwionośne i limfatyczne. Z powodu swoich lipolitycznych właściwości oraz wysokiego stopnia i szybkiej absorpcji przez barierę naskórkową, pobudza krążenie krwi oraz drenaż limfatyczny, co usprawnia eliminowanie nagromadzonych toksyn. Skóra odzyskuje swoją jędrność i elastyczność.

Fosfatydylocholina -Fosfolipid pozyskiwany z soi. Stosowany w mezoterapii ciała do redukcji lokalnie występującego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jest silnym czynnikiem lipolityczny.
Zwiększa rozpuszczalność lipidów ułatwiając ich eliminację.

Istnieje możliwość skomponowania dowolnego koktailu zabiegowego lub dobrania innego koktailu.

Czas: 60-90min.

Cena: 259-379,00zł znieczulenie do zabiegu 49,00zł

posladki uda meso