RevitaCare®

CytoCare® 516

Dla osób o średnim stopniu zniszczenia, zwiotczałości i suchości skóry. Łączy w sobie działanie zarówno zapobiegające powstawaniu zmarszczek jak i odnowę skóry wraz z jej nawilżeniem. Łączy w sobie działanie zarówno zapobiegające powstawaniu zmarszczek jak i odnowę skóry wraz z jej nawilżeniem. Idealnie dopasowany dla osób o średnim stopniu zniszczenia, zwiotczałości i suchości skóry. Zaleca się stosowanie u pacjentów w wieku do 40 lat.
Zastosowanie: intensywna odnowa komórek skóry, spłycenie zmarszczek, głębokie nawilżenie i regeneracja skóry, dla skóry zniszczonej (słońce, tytoń), raz suchej i bez połysku.
Efekty: jędrna, jedwabiście gładka skóra, głębokie nawilżenie, objętość i elastyczność skóry, efekt odmłodzenia skóry.
Obszar zastosowania: stosowany jest na skórę twarzy, szyi i dekoltu oraz na grzbiety dłoni.cytocare516

Czas: 45-60min.

Cena: 200-270,00zł  

 

 

 

 

 

CytoCare® 532

CytoCare® 532 to specjalnie zbilansowany intensywnie nawadniający preparat kosmetyczny, dający widoczny efekt poprawy wyglądu skóry. Preparat stworzony dla osób o widocznych efekach starzenia. CytoCare® 532 ma największe stężenie kwasu hialuronowego z serii preparatów Cytocare, dzięki czemu jest najbardziej efektywny i dostosowany dla osób o widocznych, postępujących oznakach starzenia. Preparat może być również stosowany jako profilaktyka powstawania zmarszczek.
Zastosowanie: Intensywne głębokie nawilżenie skóry – kwas hialuronowy bardzo intensywnie nawilża skórę i naskórek, pomaga utrzymać optymalną równowagę wodną w skórze. Regeneracja skóry – synergiczne działanie witamin, aminokwasów, minerałów z kwasem hialuronowym przyśpiesza regenerację komórkową.Rewitalizacja skóry- przywraca naturalną biologiczną równowagę przez dostarczenie komórkom składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego ich funkcjonowania. Poprawa kolorytu skóry – dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin, nadaje skórze spektakularny blask i promienność. Wygładzenie zmarszczek – poprawa elastyczności skóry – powoduje wygładzenie zmarszczek, poprzez stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu. Silne działanie antyrodnikowe – przeciwutleniające – zapobiega procesowi starzenia się skóry oraz niweluje skutki procesu starzenia związane ze stresem oksydacyjnym.
Efekty stosowania: skóra staje się nawilżona i wypełniona od wewnątrz. zmniejszają się zmarszczki, a skóra staje się elastyczna i wzmocniona, wyrównuje się koloryt, skóra jest rozświetlona.cytocare-prod-532-516-5
Obszary stosowania: twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni.

Czas: 45-60min.

Cena: 230-300,00zł  

 

 

 

 

StretchCare® 

StretchCare® to produkt o wyjątkowo skutecznej formule zawierający kwas hialuronowy, DMAE, pierwiastki śladowe oraz witaminę B5, by uzyskać maksymalny efekt napięcia i wzmocnienia skóry. Kwas hialuronowy dodatkowo odżywia i kondycjonuje skórę.
Widoczne rezultaty Skóra jest idealnie napięta i wzmocniona. Rysy twarzy się wyostrzają, owal twarzy jest wyrazisty i idealnie wyrzeźbiony. Skóra poddana kuracji jest gładsza, wzmocniona wręcz podniesiona. Twarz odzyskuje idealny kształt i wyrazistość. Przebarwienia i plamy pigmentacyjne stają się mniej widoczne, skóra jest idealnie rozświetlona i nawilżona.
Wskazania Twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni, lifting piersi, wewnętrzna strona przedramion, wewnętrzna strona ud, brzuch, kolana, bardzo skuteczny w leczeniu rozstępów. Efekt wzmocnienia tkanek skórnych DMAE wywołuje efekty liftingu i naprężenia, napina włókna kolagenowe skóry. Poprawa jakości skóry Dzięki kwasowi hialuronowemu, jego właściwościom nawilżającym i odbudowującym, komórki otrzymują intensywną dawkę substancji odpowiedzialnej za nawodnienie i regenerację. Wpływa na poprawę wyglądu skóry. Wzmocnienie naturalnych mechanizmów obronnych Pierwiastki śladowe oraz witamina B5 wspólnie wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry przeciwko wolnym rodnikom, co skutkuje młodszą i świeżej wyglądającą skórą. Intensywne napięcie i tonizacja StretchCare® wzmacnia poluzowane włókna kolagenowe, rozjaśnia skórę i skutecznie usuwa przebarwienia. stretchcare-prod

Czas: 45-60min.

Cena: 230-300,00zł