Wypełniacze

Wypełniacze, powiększanie ust kwasem hialuronowym, modelowanie ust i twarzy

Powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek za pomocą preparatów zawierających stabilizowany kwas hialuronowy to rewelacyjny i mało inwazyjny zabieg odmładzający. Dzięki niemu możemy  modelować twarz, korygować fałdy i zmarszczki, utrzymując młody i piękny wygląd. Co najważniejsze – efekty zabiegu są natychmiastowe!wypełniacze -kwas hialuronowy- powiększanie ust- wypełnianie zmarszczek, Dzięki niemu możemy  modelować twarz, korygować fałdy i zmarszczki.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w naskórku. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody.

Żele na bazie kwasu hialuronowego są stosowane do wypełnień ubytków w tkankach oraz służą do wypełnienia zmarszczek i powiększania ust oraz piersi. Ze względu na to, że kwas hialuronowy stopniowo wchłania się do organizmu, implanty na bazie żeli hialuronowych są nietrwałe, co powoduje, że zabiegi z ich użyciem trzeba powtarzać 2 do 3 razy w roku.

Kwas hialuronowy jest podawany w dwóch postaciach: usieciowany i nieusieciowany.

Kwas usieciowany jest zawarty w wypełniaczach. Utrzymuje się dłużej w skórze, podaje się go głębiej.

 

Opis zabiegu

Po konsultacji dobierany jest odpowiedni wypełniacz dla pacjenta. Przed zabiegiem należy wykonać znieczulenie miejscowe. Zabieg polega na wstrzyknięciu podskórnie lub śródskórnie kwasu hialuronowego, który a

 

plikuje się przy użyciu igły na odpowiednią głębokość. Wstrzyknięty w linię zmarszczki wypełniacz powoduje jej wypełnienie, w efekcie końcowym całkowite zniknięcie. Po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk bądź zaczerwienienie. Niewykluczony jest również niewielki ból w miejscu zastosowania preparatu. Zdarza się występowanie siniaków. Na szczęście objawy przechodzą już po kilku godzinach.

Zastosowanie:

  • wygładzenie zmarszczek czołowych i lwiej zmarszczki
  • korekcja zmarszczek palacza
  • korekcja zapadniętych okolic oczodołu
  • korekcja głębokich fałdów nosowo-policzkowych
  • korekcja opadających kącików ust
  • wygładzenie zmarszczek dekoltu i szyi
  • modelowanie konturów twarzy: policzków, podbródka
  • powiększenie objętości warg i ujędrnianie ust

Czas: 60min.

Cena: od 700zł